ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

Beyaz Eşya

40530 KANTEX PRIMER-530 PSP
Poliolefinik bazlı yüzey değiştirici ve hazırlayıcı bir üründür. Uygun şekilde yüzey hazırlığı yapılamadığı durumlarda yapışma performansını arttırmak için kullanılır. PP, PP/EPDM, PA6, PA66, PBT, Moblen esaslı yüzeylere uygulanacak sistemlerin yüzeye tutunmasını sağlaması amacıyla tercih edilmektedir.

– 40530

33000 KANACRYL BASECOAT 2K
Akrilik reçine esaslı, iki bileşenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen bazkattır. ABS, PA ve bakalit yüzeylere yapışması mükemmeldir. Vernik ve soft touch uygulamalarında yüksek performans için geliştirilmiş iki katlı boya sisteminin baz katıdır. Uygun yüzeylerde son kat boya olarak da kullanılabilir.

– 33000

37300 KANACRYL TOPCOAT-300
Akrilik reçine esaslı, iki bileşenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen, talebe göre opak, metalik veya sedefli özelliklere sahip parlak sonkat bir boyadır. ABS yüzeylere uygulanmak üzere geliştirilmiştir. Yapışması, kalıcı parlaklığı, sararma, çizilme ve alkol direnci mükemmeldir. Özellikle neme, uv ışınlarına ve farklı temizlik kimyasallarına dayanımı ile Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri sektöründe beklentileri karşılamaktadır.

– 37300

37330 KANACRYL TOPCOAT-330
Akrilik reçine esaslı, iki bileşenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen parlak sonkat opak bir boyadır. Yapıșması, kalıcı parlaklığı, sararma, çizilme ve alkol direnci mükemmeldir. ABS yüzeylere uygulanmak üzere geliştirilmiştir. Özellikle neme, uv ışınlarına ve farklı temizlik kimyasallarına dayanımı ile Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri sektöründe beklentileri karşılamaktadır.

– 37330

37840 KANACRYL TOPCOAT-840
Akrilik reçine esaslı, alüminyum ve sedef pigment içeren, iki bileşenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen yarımat/mat bir son kat boyadır. Hızlı kuruması, mükemmel oryantasyonu ve yayılması dikkat çekicidir. Yapışması, kalıcı parlaklığı, sararma, çizilme ve alkol direnci mükemmeldir. ABS yüzeylere uygulanmak üzere geliştirilmiştir. Özellikle neme, uv ışınlarına ve farklı temizlik kimyasallarına dayanımı ile Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri sektöründe beklentileri karşılamaktadır.

– 37840

37720 KANACRYL TOPCOAT-720
Akrilik reçine esaslı, alüminyum pigment içeren, iki bileşenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen yarımat sonkat bir boyadır. Yapışması, çizilme ve alkol direnci beklentileri karşılamaktadır. Özellikle hızlı kuruması ürünün temel özelliklerindendir. ABS yüzeylere uygulanmak üzere geliştirilmiştir.

– 37720

39900 KANACRYL VARNISH-900 2K MATT
Akrilik reçine esaslı, iki bileşenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen, hızlı kuruma özelliği olan mat bir verniktir. İki katlı boya sisteminin vernik katı olmakla birlikte dekoratif amaçlı tekkat olarak da kullanılabilir. Kimyasal direnci, sararma direnci ve çizilme direnci mükemmeldir.

– 39900

39950 KANACRYL VARNISH-950 SEMI MATT
Akrilik reçine esaslı, iki bileşenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen, hızlı kuruma özelliği olan mat bir verniktir. İki katlı boya sisteminin vernik katı olmakla birlikte dekoratif amaçlı tekkat olarak da kullanılabilir. Kimyasal direnci, sararma direnci ve çizilme direnci mükemmeldir.

– 39950

39990 KANACRYL VARNISH-990 2K HG
Akrilik reçine esaslı, iki bileşenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen hızlı kuruma özelliği olan parlak bir verniktir. İki katlı boya sisteminin vernik katıdır. Yapışması, kimyasal direnci, kalıcı parlaklığı, sararma direnci ve çizilme direnci mükemmeldir. Farklı renkli ve sedefli olabilmesi de değişik efekt beklentilerini karşılaması açısından bu ürünü ön plana çıkmaktadır.

– 39990

39830 KANAT SOFT TOUCH VARNISH
Polyester reçine esaslı, iki bileşenli, alifatik izosiyanat ile kürlenen mat bir verniktir. Özel bir soft touch etkiye sahiptir. Akrilik veya epoksi bazkat üzerine uygulanır.

– 39830