ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

Non – Stick

Non - Stick

Therna’nın Non-Stick ürünleri farklı beklentileri karşılamak üzere tasarlanmıştır. Isı direnci, dayanıklılık, kimyasal direnç gibi özellikleri üst düzeyde olan, kalitesini ise uluslararası sertifikalarla tescilleyen ürünlerimizin tıpkı kaya kadar sağlam, su kadar saf olmasını amaç edindik.

Monocoat

Therna Monocoat Serisi, su bazlı veya solvent bazlı tekkat kaplama sistemidir. Monocoat Serisi, özellikle dayanım beklentisi çok olmayan, ince alüminyum yüzeylere sahip fırın pişirme gereçleri için geliştirilmiştir.

Basic

Therna Basic Serisi, giriş seviyesi pişirme gereçleri için geliştirilmiş, iki katlı bir sistemdir. Basic Serisi, Monocoat Seriye göre oldukça iyi performans sunar. Fırın gereçleri ve küçük ev aletleri için de kullanılabilmektedir.

Advanced

Therna Advanced Serisi, aşınma direncinde Basic Seriye göre daha iyi performans göstermesi için tasarlanmıştır. Advanced Serisi modifiye edilip kuvvetlendirilmiş astarı ve geliştirilmiş sonkatı ile daha iyi aşınma direnci sağlamaktadır. Yapışmazlık özelliğinin artırmak için üç katlı versiyonu da bulunmaktadır.

Premium

Therna Premium Serisi uzun süreli performans göstermesi amacıyla tasarlanan 3 katlı bir sistemdir. Özel olarak formüle edilmiş içeriği ile yüksek aşınma direnci ve yapışmazlık sağlamaktadır. Premium Serisi üst düzey pişirme gereçleri için doğru çözümdür.

Extreme

Therna Extreme Serisi, portföyümüzde bulunan en iyi yapışmazlık performansı gösteren ürünlerimizden biridir. Yumurta yapışma ve Tiger-Paw testlerinde üstün performans sergilemektedir. Yüksek film kalınlığından dolayı 2 katlı bir sistem olarak diğer 3 katlı sistemlerle rekabet etmektedir.

Coloria

Coloria, Therna’nın özel efekt serisidir. Coloria, yüksek performans ve uzun ömür sağlamanın yanı sıra taş ve mermer efekt görünümlerini sunmaktadır.